CINIBA - Świętowanie w USA: Hanukkah, Christmas, Kwanzaa

Święta w USA

18 grudnia we wtorek, o godz. 17.30 w Centrum Informacji i Kultury Amerykańskiej American Corner  w Katowicach odbędzie się spotkanie poświęcone wielokulturowej tradycji świąt Bożego Narodzenia i innych obchodzonych  w grudniu w Stanach Zjednoczonych. Wśród gości wydarzenia będzie m.in. Rabin Śląska Yehoshua Ellis. Serdecznie zapraszamy!

Siedziba American Corner Mieści się w gmachu Wydziału Matematyki, Fizyki  i Chemii, przy ul. Bankowej 14, II piętro.