CINIBA - Briefing - Czy mózg ma płeć? Jak biblioteka wpływa na myślenie? - Tydzień Mózgu!

Slider

Serdecznie zapraszamy na briefing prasowy poświęcony Światowemu Tygodniowi Mózgu, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek – 11 marca br. o godz. 10:00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej. Podczas briefingu poznamy założenia i program Tygodnia Mózgu na Uniwersytecie Śląskim, które przedstawią m.in. mgr Jacek Francikowski z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ oraz mgr Jadwiga Witek z CINiBA.

Program wydarzeń