CINIBA - CINiBA w finale konkursu "ArchiTOPTEN - Najpiękniejsze Polskie Uczelnie"

Slider

Głosuj na CINiBA w plebiscycie na najpiękniejsze polskie uczelnieCentrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka zostało wybrane do finałowej dziesiątki najpiękniejszych obiektów architektonicznych polskich uczelni. Plebiscyt ogłosił serwis internetowy infoArchitekta.pl. O tym , który  gmach  okaże się najpiękniejszy zdecydują już sami internauci. Do 3 grudnia trwa otwarte głosowanie w Internecie: www.infoarchitekta.pl.

Wspólna biblioteka Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego została wybrana spośród kilkudziesięciu inwestycji budowlanych szkół wyższych, trafiając do dziesiątki obiektów zasługujących na szczególną uwagę. W plebiscycie uczestniczą ośrodki akademickie z całej Polski. Zachęcamy do udziału w międzyuczelnianej rywalizacji.