Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

SciVal - szkolenie dla pracowników, doktorantów i studentów

SciVal szkolenie dla pracowników, studentów i doktorantów

 

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka zaprasza pracowników, doktorantów, studentów oraz wszystkich zainteresowanych na szkolenie dotyczące SciVal – narzędzia firmy Elsevier do analiz bibliometrycznych. Szkolenie odbędzie się 17 października 2018 r.

 

 

Więcej o szkoleniu

Konferencja pt. "(NI)E-BEZPIECZNY obywatel w wirtualnym świecie"

13 października 2018 r. w sali Konferencyjnej CINiB-y odbędzie się konferencja pt. "(NI)E-BEZPIECZNY obywatel w wirtualnym świecie", którą poprowadzi mgr inż. Daniel Suchocki - ekspert z dziedziny informatyki kryminalistycznej i analiz włamaniowych. Posiada piętnastoletnie doświadczenie w bezpieczeństwie systemów i sieci informatycznych oraz dziewięcioletnie doświadczenie w informatyce śledczej, a także ponad sześcioletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych.

Program

Publikowanie w Repozytorium Uniwersytetu Śląskiego (RE-BUŚ)

Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, iż na mocy Zarządzenia nr 21 z dnia 19 lutego 2018 r. Rektora UŚ zostało utworzone elektroniczne Repozytorium Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (RE-BUŚ). Jest to pierwsza instytucjonalna platforma do deponowania i udostępniania dorobku intelektualnego UŚ. Kto może publikować w Re-BUŚ? Prawo do współtworzenia tego wirtualnego zasobu wiedzy mają pracownicy, współpracownicy, doktoranci i studenci naszej Uczelni. Kto może czerpać z zawartości Repozytorium? Wszyscy, ponieważ jest dostępne nieodpłatnie w otwartym Internecie. Zwiększaj widoczność swoich publikacji w Internecie oraz ich "cytowalność" przez deponowanie prac w Re-BUS-iu.

Więcej o Re-BUŚ

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.