Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Wystawa "Okna Polsko-Izraelskie"

wystawa okna posko-izraelskie

W dniach od 22 maja do 6 czerwca zapraszamy do CINiBA na wystawę fotografii Nili Epstain (Aravot), pod tytułem "Okna Polsko-Izraelskie". Wystawa nawiązuje do uroczystości nadania tytułu Doktora Honoris Causa Uniwersytetu Ekonomicznego Profesorowi Szewachowi Weissowi. Zapraszamy.

 

Katalog wystawy "Okna Polsko-Izraelskie"

Wystawa „Katowice – miasto kultury”

wystawa katowice miasto kulturyKoło Oświeconych Uniwersytetu Śląskiego oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka serdecznie zapraszają na autorską wystawę fotograficzną Martyny Kowalewskiej, pod tytułem „Katowice – miasto kultury”. Ekspozycja jest prezentowana w CINiBA od 13 do 31 maja 2013. Zapraszamy.

Przedsiębiorczość na fali

Organizacja Studencka PANEUROPA

Informujemy, że Centrum objęło honorowym patronatem cykl warsztatów „Przedsiębiorczość na fali” Organizacji Studenckiej PANEUROPA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Zajęcia będą odbywać się w czasie od 20 do 28 maja na terenie kampusu UE oraz w CINiBA. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzeń.

Harmonogram warsztatów

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.