Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Wystawa pt. "Lekcja skarpet"

lekcja skarpetOd 20 maja do 15 czerwca 2016 r. zapraszamy na wystawę pt. Lekcja skarpet, której autorką jest dr Paulina Poczęta, pracownik Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ekspozycja zawiera prace wykonane techniką własną. Wykorzystano w niej: "schodzone skarpety, nić, fotografie, styropian, piankę poliuretanową, drewno, farbę, taśmę klejącą i szkło". Ekspozycja mieście się w galerii CINiBA na poziomie 0. Zapraszamy. Więcej informacji o eksponatach można znaleźć na blogu Pauliny Poczętej.

Warsztaty pt. "Bibliometryczne metody ewaluacji nauki"

20 maja 2016 r. w Sali Seminaryjnej CINiBA odbyły się warsztaty pt. "Bibliometryczne metody ewaluacji nauki", poświęcone naukometrii oraz komunikacji naukowej. Spotkanie było adresowane do badaczy zajmujących się ewaluacją nauki, naukometrią oraz bibliometrią. Organizatorzy wydarzenia: Grupa badawcza Scientometrics. Polish Research Group oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach.

Więcej informacji o warsztatach "Bibliometryczne..."

Konferencja pt. "Outsourcing w jednostkach publicznych – odpowiedzialność zarządzających"

Konferencja 9 maja 2016 r. o 10:00 zapraszamy do udziału w Konferencji pt. Outsourcing w jednostkach publicznych – odpowiedzialność zarządzających. Wydarzenie jest adresowane do kadry kierującej jednostkami administracji publicznej i strefy budżetowej. W programie spotkania znajdą się wystąpienia ekspertów: GIODO, NIK, UŚ, UE Katowice, CINiBA, firm outsourcingowych, a także prezentacje dobrych praktyk w tym zakresie. Udział w konferencji jest bezpłatny - wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy.

Wyślij zgłoszenie udziału

Konferencja pt. „Programowanie – Kariera – Biznes Vol. 2”

12 maja 2016 roku o godz. 16.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach odbędzie się konferencja pt. „Programowanie – Kariera – Biznes Vol. 2”. Wydarzenie adresowane jest do osób przygotowujących się do pracy jako programista oraz kształcących i poszukujących tego typu pracowników. Program konferencji obejmuje m.in. wykłady prowadzone przez zaproszonych prelegentów:

Więcej o konferencji

Wystawa pt. „Memy” – Marty Frej

Wystawa Memy

Od 11 do 30 kwietnia zapraszamy do CINiBA na wystawę pt. "Memy", organizowaną w ramach Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Strategie cielesności w humanistyce". Prezentowaną w Centrum kolekcję tworzy zbiór prac Marty Frej. Wśród nich m.in.: Najbardziej cenię tych filozofów, którzy sami gotują sobie obiad..., Lustro dobrze wie, które mam urodziny, Kluczyki mam, telefon mam, wstydu nie mam, mogę iść... i in. Ekspozycja mieści się w galerii biblioteki (Hol Główny, poziom 0). Zapraszamy.

Więcej o wystawie "Memy"

I edycja PM NIGHTS Myśl Projektowo

PM NIGHTS – Nocna konferencja o zarządzaniu projektami

21 i 22 kwietnia w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach odbędzie się I edycja spotkania pt. PM NIGHTS Myśl Projektowo. Organizatorami wydarzenia są koła naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Śląskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na konferencje można zarejestrować się do dnia 17.04.2015.

Więcej o PM Nights

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.