Biblioteka Cyfrowa UŚ

Biblioteka Cyfrowa UŚ zawiera zdigitalizowane wersje ponad 10 tys. publikacji dzieł współczesnych, w tym podręczników, słowników, encyklopedii, tekstów literackich, czasopism z wszystkich dziedzin wiedzy. Ze względu na ograniczenia prawa autorskiego publikacje są dostępne wyłącznie na komputerach sieci bibliotecznej UŚ.

W celu uzyskania cyfrowych kopii materiałów gromadzonych przez bibliotekę prosimy o kontakt z Biurem do spraw Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Śląskiego.