eBook Collection (EBSCOhost)

Tryb dostępu : online UŚ

Zdalny dostęp: HAN UŚ

eBook Collection wejście do bazy

Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego zaprenumerowała bazę książek elektronicznych eBook Collection. W bazie znaleźć można pełne teksty ponad 160 tys. książek wydawanych m.in przez takie wydawnictwa jak: Oxford University Press, MIT Press, State University of New York Press, Cambridge University Press, University of California Press, McGill-Queen's University Press, Harvard University Press,  Elsevier, Ashgate Publishing, Taylor & Francis, Sage Publications oraz John Wiley & Sons. Baza jest interdyscyplinarna i stale poszerzana o nowe tytuły. Zakup bazy był możliwy dzięki dotacji Rektora Uniwersytetu Śląskiego.