CINIBA - CINIBA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Slider

personal branding szkolenia w cinibaJak skutecznie inwestować w swoją karierę? 2 i 3 marca (poniedziałek i wtorek) w CINiBA odbył się cykl otwartych szkoleń pod tytułem Personal Branding na start. Wydarzenie zostało zorganizowane przez CINiBA i SMG/KRC Poland HR. Serdecznie dziękujemy za udział.

 

Skuteczne inwestowanie w swoją karierę zawodową warto rozpocząć od zrozumienia, ale i tworzenia osobistej marki. Przed wami również warsztat asertywności, możliwość podniesienia kompetencji komunikacyjnych, ale także ćwiczenia z zakresu dresscode’u, autoprezentacji i kreowania osobistej marki z wykorzystaniem metod internetowych i tradycyjnych.

Szkolenia będą koncentrować się wokół czterech filarów budowania osobistej marki zdefiniowanych przez Annę Szubert, certyfikowanego stratega personal brandingu: Odkryj! Oszlifuj! Opraw! Opakuj! Spotkania prowadzone będą przez specjalistów  i szkoleniowców SMG/KRC Poland HR oraz trenerów współpracujących. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem spotkań. Wszystkie szkolenia prowadzone w ramach cyklu są certyfikowane.


PB

Udostępnij