Opłaty za nieterminowy zwrot dokumentów

W przypadku niedotrzymania terminu zwrotu wypożyczonych dokumentów pobiera się karę w wysokości określonej w Cenniku opłat w systemie biblioteczno-informacyjnym Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego oraz Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Opłaty można dokonać bezpośrednio w Wypożyczalni bądź przelewem na konto:

PL 41 1050 1214 1000 0024 1575 8180

W tytule wpłaty należy wpisać: kara za przetrzymanie, imię i nazwisko czytelnika. Bez tych informacji nie będzie możliwe zidentyfikowanie wpłaty.

Konieczne jest również przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczenie bankowego potwierdzenia do Wypożyczalni CINiBA.