Szanowni Czytelnicy, prosimy o zapoznanie się ze zmianami godzin pracy Centrum w czasie ferii świątecznych

W okresie świąt Bożego Narodzenia i ferii zimowych godziny otwarcia CINiBA zmieniają się według następującego porządku:

23 XII (piątek) —> od 8:00 do 16:00;

24–26 XII (Wigilia, Boże Narodzenie) —> nieczynne;

27–30 XII (wtorek–piątek) —> od 8:00 do 16:00;

31 XII–1 I (sobota–niedziela) —> nieczynne;

2–5 I (poniedziałek–czwartek) —> od 8:00 do 16:00;

6–7 I (piątek–sobota) —> nieczynne.

Poza wyżej wymienionymi terminami jesteśmy czynni od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00.