Akcja "CINiBA nocą naładuje mocą!"

CINiBA nocą naładuje mocą

Od 28 stycznia (czwartek) do 12 lutego (piątek) 2016 r. CINiBA była otwarta do godziny 23:00. W soboty: 30 stycznia i 6 lutego – do 20.00. Wydłużony czas pracy Centrum był związany z akcją "CINiBA nocą naładuje mocą!", adresowaną do studentów, którzy przygotowywali się do zimowej sesji egzaminacyjnej. Dzękujemy za udział. Zapraszamy do korzystania z przestrzeni wspólnej książnicy UŚ i UE, ze zbiorów i fachowej pomocy bibliotekarzy.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

• Do 23:00 będą otwarte: strefy wolnego dostępu, Czytelnie (w tym kabiny do pracy indywidualnej) i Czytelnia Prasy.
  • Wypożyczalnia i Magazyn będą czynne do 20:00.
  • Zamówienia na zbiory z Magazynu będzie można składać do 19:30.
  • Wypożyczenia nocne w tych dniach będą wyłączone.
  • Szatnia będzie czynna do 20:00, później będzie możliwe korzystanie wyłącznie z szafek depozytowych.

Pierwsza edycja akcji "CINiBA nocą naładuje mocą!" powstała z inicjatywy Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego. Serdecznie zapraszamy!.

ciniba

Parlament Studencki UE i Samorząd Studencki UŚ