Spotkanie pt. „Lean Club #4”

16 lutego o 16:00 w Sali Seminaryjnej CINiBA (poziom 0) odbyło się spotkanie z cyklu TechMine Lean Club #4. Tym razem praktycy zarządzania i Lean Management omówili m.in. skuteczność techniki 5S, a także praktykę jej wykorzystania w optymalizacji procesów produkcyjnych i usługowych.  Dziękujemy za udział.

Rejestracja uczestnictwa odbywa się przez stronę wydarzenia http://techmine.pl/lean-club.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W programie dyskusji znajdą się również następujące pytania:

• Długo klikasz zanim dotrzesz do właściwego dokumentu lub informacji?
  • Czy to czego potrzebujesz do wykonywania pracy jest zawsze łatwo i szybko dostępne?
  • Otaczasz się narzędziami/dokumentami które "mogą się przydać" a nie używasz ich od roku?
  • Wiesz, że można poprawić ergonomię Twojego środowiska pracy, ale nie wiesz od czego zacząć?
  • Chcesz utrzymywać wysokie standardy organizacji pracy i szukasz sposobu ich utrwalenia?