Rada Centrum

Przewodnicząca Rady Centrum

• dr hab. Barbara Kos, prof. UE – Prorektor ds. Nauki i Kadry Akademickiej, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

• prof. zw. dr hab. Andrzej Noras – Prorektor ds. Badań Naukowych, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • dr hab. prof. UŚ Michał Daszykowski – Prorektor ds. Finansów i Rozwoju, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • dr Agnieszka Skołucka – Kanclerz Uniwersytetu Śląskiego, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • prof. dr hab. Dariusz Pawelec – Dyrektor Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej, Dyrektor Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przedstawiciele Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

• prof. zw. dr hab. Janina Harasim – Katedra Bankowości i Rynków Finansowych, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • dr inż. Robert Życiński – Kanclerz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • dr Radosław Jeż – Dyrektor Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Zastępca Dyrektora Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach, e-mail: e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.