Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Dni Otwarte kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa

Dni Otwarte kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa3 i 4 marca 2016 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbyły się Dni Otwarte kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa. W programie wydarzenia zaplanowano dwa mistrzowskie wykłady: „Codzienność reklamy” dr. hab. Jacka Warchali oraz „Jak odnieść sukces w negocjacjach?” prof. zw. dr hab. Jadwigi Stawnickiej, a także zwiedzanie nowoczesnego budynku biblioteki hybrydowej, warsztaty negocjacyjne, reklamowe i językowe oraz szkolenie pt. „Sztuka szukania w labiryncie informacji”.

 

Chęć udziału w Dniach Otwartych kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa należy zgłaszać drogą elektroniczną pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Plakat promujący wydarzenie

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.