Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Dostarczanie czytelnikom cyfrowych kopii materiałów bibliotecznych

Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego posiada w ofercie usługę dostarczania studentom UŚ cyfrowych kopii materiałów bibliotecznych w ramach Indywidualnego Dostosowania Studiów (IDS). Do użytku osobistego skanujemy na zlecenie między innymi artykuły z czasopism oraz wybrane rozdziały z książek.

W celu uzyskania cyfrowych kopii materiałów gromadzonych przez bibliotekę prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Studentów Uniwersytetu Śląskiego:

  • Adres Centrum Obsługi Studentów: ulica Bankowa 12, pokój nr 132 (Studencka Strefa Aktywności), 40-007, Katowice
  • Telefon/fax (0-32) 359 1998
  • email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku od 07:30 do 15:30

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.