IT suits You! - spotkania na temat świadomego trybu życia

DZIEN KOBIET 2016 CINIBA12 marca (sobota) od godziny 15.00 zapraszamy do CINiBA na warsztaty w ramach obchodów Dnia Kobiet. Sopra Steria Polska oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka organizują wspólnie wydarzenie dla Kobiet, z udziałem Kobiet (oraz Mężczyzny!). W czasie spotkań postaramy się znaleźć odpowiedzi na m.in. takie pytania: jak chronić swoją prywatność w sieci, jak szukać i wartościować informacje w Internecie, dlaczego kobiety mogą odnieść sukces w męskim świecie, jak się odżywiać. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapraszamy.

IT suits You!
sOBOTA, 12.03.2016, godz. 15.00.
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka
ul. Bankowa 11A, Katowice

I panel

Prelegent: Marcin Misiek, Sopra Steria Polska
Temat: IT Security w codziennym życiu. Skąd znam Twoje hasło do Facebooka?

II panel (szkolenie do wyboru)

I Prelegent:Dorota Butryn-Jones, Sopra Steria Polska
Temat: Czerwona szminka w IT, czyli o pewności siebie
II Prelegent: Jadwiga Witek, Tomasz Zięba, Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka
Temat: Kobieta dobrze poinformowana. O jakości informacji z Internetu
III Prelegent: Marlena Pospiszil, Agata Dziopak
Temat: Wieczorowy tuning makijażu dziennego

III panel (szkolenie do wyboru)

I Prelegent: Marzena Rybicka-Szudera, Sopra Steria Polska
Temat: Kobiecy sukces w świecie IT
II Prelegent: Anna Falisz, Centrum Edukacji Żywieniowej i Sportu
Temat: Dieta na miarę XXI wieku

Czynnymi uczestnikami spotkania będą również nasi partnerzy, których możecie odwiedzać podczas przerw między prelekcjami: MILU - Milena Płatek, Mydlarnia u Franciszka, Paese, Fitlovebox.

Spotkanie zakończy się rozlosowaniem nagród wśród uczestników!

Wygeneruj swój bezpłatny bilet już dziś!

DZIEN KOBIET 2016 CINIBA