I edycja PM NIGHTS Myśl Projektowo

PM NIGHTS – Nocna konferencja o zarządzaniu projektami

21 i 22 kwietnia w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach odbędzie się I edycja spotkania pt. PM NIGHTS Myśl Projektowo. Organizatorami wydarzenia są koła naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Śląskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na konferencje można zarejestrować się do dnia 17.04.2015.

Project Management Nights 2016 (PM Nights 2016) to dwudniowa konferencja, adresowana do studentów wszystkich uczelni wyższych oraz osób zainteresowanych tematyką zarządzania projektami. PM Nights to także śląska odpowiedź na cieszącą się olbrzymią popularnością ogólnopolską konferencję PM DAYS.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w dniach 21-22 kwietnia 2016 roku w godzinach 15-20 do Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka – Ciniba w Katowicach.

Organizatorami konferencji są Koło Zarządzania Projektami SOLVER działające na Politechnice Śląskiej oraz Koło Naukowe Komunikacji Społecznej „Innowacje” z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
Celem konferencji jest dostarczenie wiedzy, jak wykorzystać zarządzanie projektami w codziennym życiu oraz biznesie. Każdy uczestnik dostanie certyfikat uczestnictwa w konferencji.
Formą konferencji będzie połączenie warsztatów z panelem dyskusyjnym. Stawiamy na naukę̨ konkretnych umiejętności poprzez pracę w grupie i dzielenie się̨ wiedzą. Podczas konferencji odbędą się warsztaty z gier biznesowych, desingn thinking, coachingu, komunikacji i tworzenia własnego projektu. Nie zabraknie również̇ konkursów i atrakcyjnych nagród dla uczestników wydarzenia.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Link do zapisów http://pm-nights-2016.evenea.pl/

Polecamy śledzić nasze wydarzenie również na Facebooku, umieszczać będziemy tam wszelkie aktualności https://www.facebook.com/events/488106801389616/

W ramach szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu:
Kontakt z organizatorami: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

PM Nights