CINiBA nagrodzona Laurem Studenckim 2015

CINiBA nagrodzona Laurem Studenckim 2015Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że 20 kwietnia 2016 r. Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka otrzymało Nagrodę "Laur Studencki 2015" w kategorii "Organizacja Przyjazna Studentom". W uroczystej gali wręczenia nagród uczestniczył prof. dr hab. Dariusz Pawelec, dyrektor  wspólnej książnicy Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, który odebrał statuetkę z rąk przedstawicieli Samorządu Studenckiego UŚ. Studenci nagrodzili bibliotekę za "wszechstronną działalność na rzecz studenckiej społeczności Katowic oraz wspieranie inicjatyw studenckich". To dla nas zaszczyt, satysfakcja i ogromna przyjemność, serdecznie dziękujemy – pracownicy Biblioteki.

Laur Studencki przyznawany przez Kapitułę, którą powołuje Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego, jest jedyną w południowej Polsce nagrodą przyznawaną za działalność prostudencką wyłącznie przez studentów.

W tym roku wyróżnienia zostały przyznane w pięciu kategoriach: Przyjaciel Studenta, Promotor Kultury Studenckiej, Organizacja Przyjazna Studentom, Studenckie Wydarzenie Roku oraz Nagroda Honorowa.