Akcja "CINiBA nocą naładuje mocą!"

CINiBA nocą naładuje mocą

Od 13 czerwca (poniedziałek) do 1 lipca (piątek) 2016 r. CINiBA była otwarta do godziny 23:00. W soboty: 18 i 25 czerwca – do 20.00. Wydłużony czas pracy Centrum był związany z akcją "CINiBA nocą naładuje mocą!", adresowaną do studentów, którzy przygotowywali się do letniej sesji egzaminacyjnej. Dziękujemy za udział i zapraszamy w stałych godzinach pracy - od 8:00 do 20:00.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

• Do 23:00 były otwarte: strefy wolnego dostępu, Czytelnie (w tym kabiny do pracy indywidualnej) i Czytelnia Prasy.
  • Wypożyczalnia i Magazyn były czynne do 20:00.
  • Zamówienia na zbiory z Magazynu można było składać do 19:30.
  • Wypożyczenia nocne w tych dniach były wstrzymane.
  • Szatnia nieczynna prosimy o korzystanie z szafek depozytowych.

Pierwsza edycja akcji "CINiBA nocą naładuje mocą!" powstała z inicjatywy Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego. Serdecznie zapraszamy!.

ciniba

Parlament Studencki UE i Samorząd Studencki UŚ