Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Akcja "CINiBA nocą naładuje mocą!"

CINiBA nocą naładuje mocą

Od 13 czerwca (poniedziałek) do 1 lipca (piątek) 2016 r. CINiBA była otwarta do godziny 23:00. W soboty: 18 i 25 czerwca – do 20.00. Wydłużony czas pracy Centrum był związany z akcją "CINiBA nocą naładuje mocą!", adresowaną do studentów, którzy przygotowywali się do letniej sesji egzaminacyjnej. Dziękujemy za udział i zapraszamy w stałych godzinach pracy - od 8:00 do 20:00.

 

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

  • Do 23:00 były otwarte: strefy wolnego dostępu, Czytelnie (w tym kabiny do pracy indywidualnej) i Czytelnia Prasy.
  • Wypożyczalnia i Magazyn były czynne do 20:00.
  • Zamówienia na zbiory z Magazynu można było składać do 19:30.
  • Wypożyczenia nocne w tych dniach były wstrzymane.
  • Szatnia nieczynna prosimy o korzystanie z szafek depozytowych.

 

Pierwsza edycja akcji "CINiBA nocą naładuje mocą!" powstała z inicjatywy Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego. Serdecznie zapraszamy!.

ciniba

 

 

 

 

Partnerzy

Parlament Studencki UE i Samorząd Studencki UŚ


 

 

 

 

 


Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.