Dzień Otwarty kierunku antropologia języka i komunikacji

31 maja 2016 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach odbył się Dzień Otwarty kierunku antropologia języka i komunikacji. W programie wydarzenia zaplanowano wykład prof. zw. dr. hab. Tadeusza Sławka pt. „Jak być razem. Uniwersytet, profesja, polityka” oraz warsztaty „Przekraczając próg wtajemniczenia. Jak skutecznie przygotować się do obrony pracy dyplomowej”, które poprowadziła wicedyrektor Instytutu Języka Polskiego im. Ireny Bajerowej dr Ewa Biłas-Pleszak.

Plakat promujący dzień otwarty kierunku antropologia języka i komuniakcji