Dzień Otwarty Instytutu Filologii Słowiańskiej

31 maja 2016 roku o godz. 11.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach rozpocznie się Dzień Otwarty Instytutu Filologii Słowiańskiej. W programie wydarzenia zaplanowano nie tylko spotkania z lektorami języka bułgarskiego, chorwackiego, macedońskiego, słowackiego, słoweńskiego i serbskiego, ale także naukę zwrotów w językach słowiańskich przydatnych w podróży i w czasie wakacji. Zostanie także przedstawiona oferta edukacyjna na rok akademicki 2016/2017.

W Dniu Otwartym udział wezmą: mgr Srdjan Papić – lektor języka serbskiego (godz. 11.00), mgr Elena Micevska – lektor języka macedońskiego (godz. 11.30), mgr Tina Jugovič – lektor języka słoweńskiego (godz. 12.15), dr Andrea Goótšová – lektor języka słowackiego (godz. 13.00), dr Iliana Genew-Puhalewa – lektor języka bułgarskiego (godz. 13.30), mgr Petra Gverić Katana – lektor języka chorwackiego (godz. 14.00), mgr Tomasz Zięba - prezentacja CINiBA.

Szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku.