Spotkanie z profesorem Adamem Redzikiem

16 czerwca (czwartek) 2016 r.o godz. 15.30 w sali konferencyjnej CINiBA (poziom 0) odbyło się spotkanie z prof. UW dr. hab. Adamem Redzikiem - redaktorem i współautorem książki pt. „Uniwersytet Jana Kazimierza we Lwowie”. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach upamiętnienia 75. rocznicy zamordowania przez nazistów, polskich profesorów wyższych uczelni Lwowa na Wzgórzach Wuleckich w 1941 roku.

Organizatorami wydarzenia byli: Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach, Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich, Oddział w Katowicach, oraz NSZZ „Solidarność” Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

16 czerwca (czwartek) 2016 r.o godz. 15.30 w sali konferencyjnej CINiBA (poziom 0) odbędzie się spotkanie z prof. UW dr. hab. Adamem Redzikiem - redaktorem i współautorem książki pt. „Uniwersytet Jana Kazimierza we Lwowie”. Wydarzenie zostało zorganiozwane w ramach upamiętnienia 75. rocznicy zamordowania przez nazistów, polskich profesorów wyższych uczelni Lwowa na Wzgórzach Wuleckich w 1941 roku.