Konkurs fotograficzny dla studentów na zdjęcie do "Kalendarza CINiBA 2017"

Konkurs fotograficzny dla studentów na zdjęcie do Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do udziału w konkursie fotograficznym, którego efektem będzie wydanie kalendarza Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej na 2017 rok. Tematyka prac powinna dotyczyć CINiB-y, sposób ujęcia tematu jest dowolny i zależy od inwencji i pomysłowości twórcy. Autorzy najlepszych zdjęć opublikują je w kalendarzu oraz otrzymają nagrody-niespodzianki. Organizatorem konkursu jest Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach (CINiBA) – wspólna biblioteka Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zasady konkursu:

• W konkursie mogą uczestniczyć studenci.
  • Zdjęcia prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Prace można zgłaszać do 13 listopada (niedziela) 2016 r.
  • Listę laureatów ogłosimy najpóźniej 20 listopada 2016 r.
  • Fotografie prosimy opisać według szablonu: „tytuł zdjęcia, imię i nazwisko”. Do prac prosimy załączyć dane kontaktowe (adres, telefon, e-mail).
  • Nadesłanie prac uważane będzie za potwierdzenie udziału w konkursie oraz wyrażenie zgody na publikowanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) oraz przeniesienie praw autorskich w całości na rzecz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.