Finał XIV edycji Konkursu "Sztuka Osób Niepełnosprawnych"

14 września 2016 r. w sali konferencyjnej CINiBA odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom etapu wojewódzkiego XIV edycji Konkursu "Sztuka Osób Niepełnosprawnych". Wydarzenie zorganizował Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Śląski, we współpracy ze wspólną książnicą UŚ i UE w Katowicach. Patronat medialny nad uroczystością objął magazyn informacyjny osób niepełnosprawnych „Nasze Sprawy”.

W ramach oficjalnego rozpoczęcia, które odbyło się o godz. 11.00, CINiBA przedstawiła udogodnienia architektoniczne budynku oraz zaprezentuje specjalistyczne wyposażenie, które umożliwia osobom niepełnosprawnym korzystanie ze zbiorów biblioteki. Wręczenie nagród laureatom konkursu było przewidziane na godz. 12.00. Uroczystości towarzyszyła wystawa prac zgłoszonych do konkursu.