Wykład „Budda i miłość – buddyjski pogląd na miłość”

Śląski Festiwal Przestrzeń Umysłu8 października 2016 r. o godzinie 17.30 w sali konferencyjnej CINiBA odbył się wykład pt. Budda i miłość – buddyjski pogląd na miłość, wygłoszony przez Michaelę Fritzges i Cristinę Ferrando.Spotkanie zorganizowano w ramach Śląskiego Festiwalu Przestrzeń Umysłu. Dziękujemy za udział.

Nauczycielki buddyjskie Michaela Fritzges (Niemcy) i Cristina Ferrando (Wlk. Brytania) opowiedziały o tym, jak partnerstwo może stać się istotnym elementem buddyjskiej praktyki oraz jak z punktu widzenia wyzwalających nauk Buddy być szczęśliwym w związku.

Wykład „Budda i miłość – buddyjski pogląd na miłość”

Materiały graficzne cytowane za: http://www.katowice.buddyzm.pl/wkrotce/event/40-lecie-buddyzmu-w-polsce-i-7-urodziny-kredytowej/