Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Wykład „Budda i miłość – buddyjski pogląd na miłość”

Śląski Festiwal Przestrzeń Umysłu8 października 2016 r. o godzinie 17.30 w sali konferencyjnej CINiBA odbył się wykład pt. Budda i miłość – buddyjski pogląd na miłość, wygłoszony przez Michaelę Fritzges i Cristinę Ferrando.Spotkanie zorganizowano w ramach Śląskiego Festiwalu Przestrzeń Umysłu. Dziękujemy za udział.

Nauczycielki buddyjskie Michaela Fritzges (Niemcy) i Cristina Ferrando (Wlk. Brytania) opowiedziały o tym, jak partnerstwo może stać się istotnym elementem buddyjskiej praktyki oraz jak z punktu widzenia wyzwalających nauk Buddy być szczęśliwym w związku.

 

Wykład „Budda i miłość – buddyjski pogląd na miłość”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiały graficzne cytowane za: http://www.katowice.buddyzm.pl/wkrotce/event/40-lecie-buddyzmu-w-polsce-i-7-urodziny-kredytowej/

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.