Konferencja pt. "Oblicza cyberprzestrzeni – wyzwania dla edukacji"

21 października 2016 r. o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej CINiBA odbyła się  Konferencja pt. "Oblicza cyberprzestrzeni - wyzwania dla edukacji". Wydarzenie zorganizowano w ramach Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa. Adresatami spotkania byli przede wszystkim dyrektorzy szkół i nauczyciele. W programie została poruszona tematyka zarówno pozytywnych jak i negatywnych skutków wszechobecności nowoczesnych technologii w życiu szkoły. Uczestnicy dowiedzieli się, co można zrobić już dzisiaj w codziennej pracy dyrektora, nauczyciela, psychologa i pedagoga szkolnego w świetle najnowszych wyzwań wynikających z wykorzystywania nowoczesnych technologii. Udział w Konferencji był bezpłatny. Dziękujemy za uczestnictwo.

Organizatorem spotkania wydarzenia jest Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z Centrum Informacji Naukowej i Biblioteką Akademicką.

Program i zgłoszenie udziału [wejście].