Wystawa "Zagraniczna literatura naukowa"

wystawa zagranicznych książek naukowychOd 17 do 19 października 2016 r. w Sali Konferencyjnej CINiB-y zostanie zaprezentowany wybór najnowszych zagranicznych książek naukowych, dostępnych na rynku wydawniczym. Organizatorzy wydarzenia: Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka oraz Kraina Książek. Wstęp wolny – zapraszamy!

Godziny zwiedzania wystawy:

• 17 października (poniedziałek) od 11:00 do 16:00;
  • 18 października (wtorek) od 10:00 do 16:00;
  • 19 października (środa) od 10:00 do 16:00.