Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Seminarium pt. "Jak nie stać się ofiarą handlarzy żywym towarem?"

Komenda Miejska Policji w Katowicach oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka zapraszają na seminarium pt.: „Handel ludźmi- współczesne zagrożenia”. Seminarium odbędzie się w siedzibie CINiBA przy ul. Bankowej 11a we wtorek 29 listopada w godzinach 12.00- 14.00. Zapraszamy również do obejrzenia wystawy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczącej handlu ludźmi, która znajduje się w holu głównym CINiBA.

 

Handel ludźmi w XXI wieku- czy to możliwe? Jak nie stać się ofiarą handlarzy żywym towarem?

Odpowiedzi na te pytania uzyskasz podczas seminarium pt.: „Handel ludźmi- współczesne zagrożenia”. Seminarium stanowi podsumowanie realizacji działań w zakresie zapobiegania zjawisku handlu ludźmi w ramach policyjnego programu profilaktycznego „Moc!Na Ty”.

Zapraszamy na spotkanie z funkcjonariuszami Policji - specjalistami w zakresie profilaktyki, praw człowieka oraz przedstawicielami instytucji pozarządowych zajmujących się pomocą ofiarom handlu ludźmi. Nasze seminarium to także możliwość spotkania się z przedstawicielami świata nauki, którzy przekażą wiedzą na temat psychologicznych i prawnych aspektów przestępstwa handlu żywym towarem.

Zapraszamy również do obejrzenia wystawy przygotowanej przez MSWiA dotyczącej handlu ludźmi, która znajduje się w holu głównym CINiBA.

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.