Warsztaty pt. "(Prawie) wszystko, co chcielibyście wiedzieć o podatku VAT, ale baliście się zapytać"

Znajomość regulacji dotyczących podatku VAT ma podstawowe znaczenie dla każdego, kto próbuje prowadzić działalność gospodarczą, zwłaszcza w większych rozmiarach. Nie da się jednak ukryć, że zagadnienia te nie należą do najprostszych, o czym nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Kiedy pojawia się obowiązek podatkowy? Jaką stawkę podatku zastosować? Jak obliczyć należną kwotę? Tymi i innymi problemami chcemy zająć się w ramach warsztatów prawnopodatkowych, na które serdecznie zapraszamy wszystkich studentów prawa III, IV i V roku. 13 grudnia 2016 roku, 16.00-20.00, sala seminaryjna CINiBA (drugie piętro).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma stosowny certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia. Warsztaty poprowadzi specjalista z międzynarodowej firmy doradczej Rödl & Partner.

Dla najbardziej wyróżniającego się uczestnika spotkania (lub dwóch takich uczestników) przewidziano nagrodę w postaci płatnych praktyk przy bieżącym doradztwie podatkowym (chodzi tu analizę stanowisk organów podatkowych, orzecznictwa sądów administracyjnych i poglądów doktryny oraz opracowywanie odpowiedzi na pytania klientów).

Liczba miejsc jest ograniczona; zapisy trwają do 11 grudnia 2016 roku. Prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko oraz określenie roku studiów na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Organizatorami wydarzenia są KN Prawa Gospodarczego i Handlowego, Rödl & Partner oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Do zobaczenia 13 grudnia!

Plakat warsztaty (Prawie) wszystko, co chcielibyście wiedzieć o podatku VAT, ale baliście się zapytać