eBook Academic Collection

Tryb dostępu : online UŚ (HAN)

eBook Academic Collection: wejście do bazy

Czas trwania testu: 9.01-9.03.2017

Interdyscyplinarna kolekcja książek elektronicznych na platformie EbscoHost. Baza zawiera dostęp do prawie 100 tys. publikacji. Książki można przeglądać wg 24 kategorii tematycznych, a także przeszukiwać wg autora, tytułu, tematyki, ISBN-u, roku wydania oraz wydawcy. Każdy rekord zawiera spis treści, który ułatwia orientację w jej treści oraz nawigowanie po tekście.