Taylor & Francis (wybrane kolekcje)

Taylor & Francis (wybrane kolekcje)Tryb dostępu: online UŚ

Dostęp testowy: 1-30.09.2017

Taylor & Francis (wybrane kolekcje) - wejście do bazy (HAN UŚ)

Test umożliwia dostęp do ponad 2 tys. czasopism z nauk humanistycznych, społecznych i ścisłych.

•    Kolekcja SSH (Social Science & Humanities) Library – zawiera ponad 1400 czasopism (antropologia, archeologia, nauki o sztuce, biznes i zarządzanie, kryminologia, prawo, pedagogika, geografia, bibliotekoznawstwo, ochrona zdrowia, nauki polityczne, psychologia, socjologia, sport i turystyka, nauki o bezpieczeństwie).

•   Kolekcja ST (Science & Technology) Library – zawiera ponad 500 czasopism (chemia, inżynieria, biologia i ochrona środowiska, matematyka i statystyka, fizyka, nauki o ziemi).