HackSilesia 3

W piątek 8 września 2017 r. o 18:00 w CINiB-ie rozpocznie się HackSilesia 3, czyli trzecia edycja 24-godzinnego katowickiego Hackatonu. Hackathon to maraton programistyczno-projektowy, podczas którego powstają m.in. prototypy aplikacji i stron internetowych. HackSilesia to wydarzenie łączące programistów, grafików, projektantów, aktywistów, guru marketingu, ale przede wszystkim – ludzi z pomysłami i dobrą energią do zmieniania kawałka świata na lepsze.Początek wydarzenia w sali Konferencyjnej na poziomie 0.
Organizatorzy nawiązali współpracę z lokalnymi fundacjami i organizacjami pozarządowymi. Wspólnie sformułują zestaw tematów hackatonu, które będą podejmować realne problemy występujące w społeczeństwie. Tegoroczna edycja skupia się wokół hasła For Better Communities, czyli dla lepszych społeczności.