Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

INTEGRO – nowy, mobilny katalog biblioteki

logo integroSzanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, że udostępniliśmy Państwu nowy katalog biblioteczny UŚ i UE – INTEGRO. Narzędzie to zastąpiło dotychczas wykorzystywany OPAC. Nowa wersja katalogu pozwala m.in. na: uruchomienie na dowolnym urządzeniu mobilnym...

... intuicyjne i szybkie poszukiwanie informacji, ograniczanie wyników wyszukiwania za pomocą dowolnie wybranych filtrów (autora, tematu, roku wydania, języka, kraju, daty publikacji, typu dokumentu, położenia, lokalizacji), zawężenie wyszukiwania do zbiorów z wybranej biblioteki, przesyłanie wyników pocztą elektroniczną, a w najbliższym czasie także dokonywania płatności online i in.

Opis katalogu INTEGRO można pobrać tutaj [link]. Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją, ponieważ dzięki temu, będą Państwo mogli w pełni wykorzystywać wszystkie możliwości nowego narzędzia!

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.