Pokaz starodruku "Pisně Duchowni Evangelitské

Pisně Duchowni Evangelitské...30 października (poniedziałek) 2017 r. o 16.00 w CINiB-ie odbędzie się pokaz starodruku Pisně Duchowni Evangelitské...(1564) ze zbiorów Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego. Pokazowi będzie towarzyszył wykład pt. Kultura literacka Braci Czeskich w dawnej Polsce, który wygłosi prof. dr hab. Dariusz Rott (Wydział Filologiczny UŚ). Spotkanie odbędzie się w sali Seminaryjnej (poziom 2). Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Pokaz ztarodruku Pisně Duchowni Evangelitské..