Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria_ogrod_nauk oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Powstaje Ogród Nauk

Ogród Nauk CinibyDrodzy Czytelnicy, uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy realizację przedsięwzięcia pod nazwą "Ogród Nauk". To projekt, który powstaje w ramach kreowania przestrzeni zielonej w kampusach Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego w Katowicach. Zapraszamy do zapoznania się z wizualizacjami.

{gallery}galeria_ogrod_nauk{/gallery}