[21.11] Spotkanie z Johnem Spencem

John Spence21 listopada (wtorek) o godzinie 10:00 zapraszamy na wykład Johna Spence'a, pt. „The most important things I have ever learned about business success”. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim. Według rankingu "Thinkers50" John Spence należy do pięćdziesięciu najwybitniejszych "umysłów w dziedzinie zarządzania". Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Obowiązuje zgłoszenie udziału na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Liczba miejsc ograniczona. Wykład odbędzie się w Czytelni Ogólnej na poziomie 1.

John Spence przygotował specjalny program na przyjazd do Polski:

"For this trip to Poland I have created a brand-new program that outlines the 10 most important things I have ever learned in my 25 years of working with businesses all over the world. When the timeframe is not long enough, I will cover only five or seven. So the speech is on "The most important things I have ever learned about business success." I think this will be a great program for entrepreneurs because it will give them several very powerful and useful ideas to help build and grow a successful company".

Polecamy Państwu również Polsko-Amerykański Most Innowacji, który odbędzie się w Krakowie 17-18 listopada.

Spotkanie z Johnem Spencem