CINiBA – Polską Perłą Architektury

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka otrzymało tytuł „Polskiej Perły Architektury”. Wyróżnienie zostało przyznane książnicy Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego przez platformę internetową Projekt Inwestor. Miano Polskich Pereł Architektury otrzymały jeszcze dwa katowickie gmachy – Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia. Platforma Projekt Inwestor zajmujemy się pozyskiwaniem i tworzeniem informacji o nowych inwestycjach oraz publicystyką z zakresu nieruchomości, architektury, budownictwa, infrastruktury i finansów. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie.