[6.12] Inauguracja obchodów 100. rocznicy współpracy polsko-amerykańskiej

100 lat POL - USA6 grudnia 2017 r. o godzinie 12.00 serdecznie zapraszamy do sali Konferencyjnej CINiB-y na uroczystą inaugurację obchodów 100-lecia współpracy polsko-amerykańskiej. W programie m.in.: wideokonferencja z Ambasadorem USA Paulem W. Jonesem, a także prelekcja pt. 100 Years of the U.S. – Polish Relations, którą wygłosi Bryant Whitfield z Departamentu Stanu. Spotkanie zakończy dyskusja przy torcie. Organizatorami wydarzenia są: Ambasada USA w Warszawie, Konsulat USA w Krakowie, Centrum Kultury i Informacji Amerykańskiej "American Corner" oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje zgłoszenie uczestnictwa na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Inauguracja obchodów 100. rocznicy współpracy polsko-amerykańskiej