Wystawa pt. "Syria w fotografii – świat, którego już nie ma"

Wystawa fotograficzna 5 grudnia o godzinie 17.00 w galerii CINiB-y (Hol Główny, poziom 0) odbył się wernisaż wystawy pt. "Syria w fotografii – świat, którego już nie ma". Ekspozycja zawiera prace Marka Bogacza – podróżnika i pasjonata obiektywu. Organizatorami spotkania i samej wystawy są Polskie Towarzystwo Historyczne. Oddział w Katowicach oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka. Wystawa będzie dostępna w Centrum do 31 grudnia 2017 r., w godzinach pracy biblioteki. Wstęp wolny – zapraszamy.

Jedna z fotografii tworzących ekspozycję