Zapraszamy na szkolenie z multiwyszukiwarki i baz EBSCO

Zapraszamy na szkolenie z multiwyszukiwarki i baz EBSCO

11 stycznia 2018 roku w godzinach 10.30-12.00 zapraszamy do Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej na bezpłatne szkolenie w korzystaniu z multiwyszukiwarki oraz baz na platformie EBSCO. Spotkanie odbędzie się w sali Dydaktycznej na poziomie 0. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie udziału p. Annie Chłopek, na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .