Taylor & Francis (Biological, Earth, Environmental & Food Sciences)

Tryb dostępu : online UŚ

Zdalny dostęp: HAN UŚ

Taylor & Francis (Kolekcja: Biological, Earth, Environmental & Food Sciences): wejście do bazy

Dostęp obejmuje kilkadziesiąt czasopism elektronicznych z zakresu biologii, nauk o środowisku i nauk o ziemi. Aby uzyskać dostęp tylko do pełnych tekstów w ramach prenumeraty wykupionej przez Uniwersytet Śląski należy na liście wyników zaznaczyć opcję "Only show content I have full access to".

Materiały szkoleniowe ułatwiające korzystanie z bazy.