Debata „Tu Metropolia”

24 stycznia 2018 roku o godzinie 16.30 w Sali Konferencyjnej  CINiB-y odbędzie się debata „Tu Metropolia”, w której udział wezmą: Kazimierz Karolczak, Przewodniczący Zarządu G-ZM, dr Marcin Krupa, Prezydent Katowic, prof. dr hab. Tomasz Pietrzykowski, Prorektor Uniwersytetu Śląskiego ds. współpracy międzynarodowej i krajowej. Przedmiotem debaty będzie refleksja nad wyzwaniami, które stoją przed miastami tworzącymi Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię. Spotkanie poprowadzi Redaktor Marcin Zasada z Dziennika Zachodniego. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji na stronie internetowej Dziennika Zachodniego.