Trwa głosowanie na plakat Tygodnia Bibliotek 2018

Głosowanie na plakat AE Adamczyk w ramach Tygodnia Bibliotek 2018Informujemy, że praca Pani mgr inż. Aleksandry E. Adamczyk (kustosz pracującej w CINiB-ie), została zakwalifikowana do finału konkursu na plakat Tygodnia Bibliotek 2018. Projekt znalazł się wśród dwunastu propozycji najwyżej ocenionych przez Jury konkursu. Na obecnym, końcowym etapie rywalizacji zwycięski plakat wybierają Internauci. Zapraszamy do głosowania, które jest dostępne pod tym linkiem [wejście]. Projekt, który otrzyma największą liczbę głosów, będzie oficjalnym plakatem obchodów Tygodnia Bibliotek (8-15 maja 2018). Bardzo prosimy Państwa o wsparcie – liczy się każdy głos.

Głosowanie na plakat AE Adamczyk w ramach Tygodnia Bibliotek 2018

Opis autorski: Książka – niezależnie od formy – dostarcza nam wiedzy o świecie i nas samych. Dzięki lekturze budujemy swój światopogląd, czerpiemy inspirację do podróży, budujemy naszą świadomość i zdobywamy umiejętności, dzięki którym jeszcze lepiej funkcjonujemy w życiu prywatnym i zawodowym - lepiej rozumiemy otaczającą nas rzeczywistość. Poznawanie historii, z każdą nowo przeczytaną książką, otwiera w nas nowy rozdział, w którym zaczynamy widzieć rzeczy takimi, jakie one były i są. Lektura wyzwala w nas pragnienia do poznawania krajów, kultur, techniki i tego wszystkiego, o czym chcielibyśmy się dowiedzieć czegoś więcej. Wreszcie pozwala na dystans wobec wielu trudnych spraw. Dodaje skrzydeł i odwagi w życiu, prowadzi czytelnika do nowych odkryć (niezależnie od jego wieku). Zdobyta wiedza jest naszym kapitałem, dzięki któremu możemy wznieść się wyżej i realizować nasze marzenia i plany!