Wystawa pt. „Borneo life!”

Wystawa Borneo LifeOd 1 do 31 marca 2018 roku w galerii CINiB-y (Hol Główny, poziom 0) można oglądać wystawę fotografii Tomasza Burdzika – podróżnika, doktoranta Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, absolwenta Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych. Autor prowadzi badania wśród plemienia Dajaków na Borneo. Wystawa przedstawia uwiecznione na zdjęciach życie na największej wyspie świata, pokrytej nieprzebranymi lasami, skrywającej bogactwo przyrody. Jest miejscem współistnienia różnych grup kulturowych, różnych języków, różnych wierzeń. Wstęp wolny – zapraszamy.

Wystawa Borneo Life