Głosowanie na Bibliotekarza Roku 2017

Rozpoczęło się głosowanie w Ogólnopolskim Konkursie Bibliotekarz Roku 2017. Z przyjemnością informujemy, że w gronie finalistów znalazła się mgr Maria Kycler – pracownica CINiB-y, która w regionalnym etapie tego konkursu otrzymała tytuł Śląskiego Bibliotekarza Roku 2017. Laureatka pracuje na stanowisku starszego kustosza dyplomowanego w Departamencie Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej. Zgodnie z zasadami, w konkursie można oddać głos tylko raz na jednego z finalistów, po uprzednim zalogowaniu się na portalu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Konkurs potrwa do 6 maja 2018 r. Serdecznie prosimy o głosy i trzymamy kciuki za naszą Koleżankę!

Internetowe głosowanie na Bibliotekarza Roku 2017 [wejście]

Śląski Bibliotekarz Roku 2017

Mamy zaszczyt i przyjemność ogłosić, że Pani mgr Maria Kycler, starszy kustosz dyplomowany w Departamencie Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej CINiB-y, została uhonorowana tytułem „Śląsk Bibliotekarz Roku 2017”. Laureatka znalazła się w gronie finalistów Ogólnopolskiego Konkursu, spośród których zostanie wyłoniony Bibliotekarz Roku. Ostatecznego zwycięzcę wybierze Kapituła oraz Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, uwzględniając m.in. wyniki internetowego plebiscytu. Głosowanie online już niebawem będzie dostępne zarówno na stronie CINiB-y, jak i SBP [http://www.sbp.pl/]. Już teraz serdecznie prosimy Państwa o głosy!  Serdecznie gratulujemy naszej Koleżance!