Konferencja pt. „Wyróżniaj się lub zgiń. Jak osiągnąć wizerunkowy sukces”

12 kwietnia o godzinie 9:45, a 13 kwietnia  o 10:00 w sali Konferencyjnej CINiB-y rozpocznie się konferencja naukowa pt. „Wyróżniaj się lub zgiń. Jak osiągnąć wizerunkowy sukces.” jest to już kolejna edycja wydarzenia. W tym roku zostaną podjęte następujące tematy: tworzenie wizerunku firmy oraz marki, znaczenie komunikacji przedsiębiorstwa z klientem, estetyka w marketingu, językowe aspekty promocji, a także zagadnienie kreowania produktu. Celem konferencji jest stworzenie możliwie najlepszych warunków do inspirującej wymiany wiedzy i doświadczeń zarówno pracowników naukowych, jak i specjalistów-praktyków nie tylko z branży promocyjnej. Serdecznie zapraszamy!