III Konkurs i Przegląd Spotów Profilaktycznych

"Bezpieczni w Katowicach" pod takim tytułem odbędzie się konkurs i przegląd spotów profilaktycznych zorganizowany w ramach IV Katowickiego Święta Profilaktyki. 26 kwietnia bieżącego roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach przy ul. Bankowej 11a w godzinach 9.00 - 12.00 odbędą się przegląd i rozstrzygnięcie konkursu. Serdecznie zapraszamy.

Uczestnikami konkursu są uczniowie szkół gimnazjalnych, uczniowie 7-klas szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Katowic. Spot filmowy, który należy wykonać jako pracę konkursową nie może trwać dłużej niż 3-minuty i powinien być poświęcony tematyce profilaktyki i bezpieczeństwa.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Miasto Katowice, Komenda Miejska Policji w Katowicach, Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 5 w Katowicach oraz X Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego w Katowicach. Przegląd organizowany jest w ramach Inicjatywy Lokalnej Miasta Katowice.

Plan Przeglądu i Konkursu Spotów Profilaktycznych

26 kwietnia 2018r. (czwartek), sala Konferencyjna, poziom 0

• 8:30 - 9:00 – rejestracja gości
  • 9: 00 – rozpoczęcie