Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

III Konkurs i Przegląd Spotów Profilaktycznych

"Bezpieczni w Katowicach" pod takim tytułem odbędzie się konkurs i przegląd spotów profilaktycznych zorganizowany w ramach IV Katowickiego Święta Profilaktyki. 26 kwietnia bieżącego roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach przy ul. Bankowej 11a w godzinach 9.00 - 12.00 odbędą się przegląd i rozstrzygnięcie konkursu. Serdecznie zapraszamy.

Uczestnikami konkursu są uczniowie szkół gimnazjalnych, uczniowie 7-klas szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Katowic. Spot filmowy, który należy wykonać jako pracę konkursową nie może trwać dłużej niż 3-minuty i powinien być poświęcony tematyce profilaktyki i bezpieczeństwa.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Miasto Katowice, Komenda Miejska Policji w Katowicach, Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 5 w Katowicach oraz X Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego w Katowicach. Przegląd organizowany jest w ramach Inicjatywy Lokalnej Miasta Katowice.

 

Plan Przeglądu i Konkursu Spotów Profilaktycznych

26 kwietnia 2018r. (czwartek), sala Konferencyjna, poziom 0

  • 8:30 - 9:00 – rejestracja gości
  • 9: 00 – rozpoczęcie
  • 9:00 - 10:30 – część przeglądowa
  • 10: 30 - 10:45 – przerwa techniczna
  • 11: 00 - 12:00 – część konkursowa
  • 12: 00- obrady jury, zwiedzanie CINiB-y (w grupach, jednocześnie)
  • 12:30 - ogłoszenie wyników, wręczenie nagród , zakończenie przeglądu

 Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.