Wernisaż wystawy pt. „Kalliope Austria. Kobiety w społeczeństwie, kulturze i nauce”

23 maja 2018 r. o 17:30 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach odbędzie się wernisaż wystawy pt. "Kalliope Austria. Kobiety w społeczeństwie, kulturze i nauce”. Prezentację tworzą biografie znanych Austriaczek ze świata nauki, kultury, sztuki i polityki. Projekt został zrealizowany pod patronatem Konsula Honorowego Austrii w Katowicach – Mirosława Bienioszka. Ekspozycja mieści się w galeryjce CINiB-y na poziomie 0. Wystawa potrwa do 29 czerwca 2018 r. Serdecznie zapraszamy.