Spotkanie autorskie z dr Agnieszką Sawicz

Spotkanie autorskie z dr Agnieszką Sawicz

okładka książki pod tytułem konsulat bez precedensu6 czerwca 2018 r. o 17:00 zapraszamy do sali Konferencyjnej CINiB-y na spotkanie z dr Agnieszką Sawicz — autorką książki pt. „Konsulat bez precedensu. Agencja konsularna we Lwowie wobec problemów mniejszości polskiej”. Organizatorami wydarzenia są  Katowicki Klub Miłośników Historii i Kultury Lwowa oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka. Wstęp wolny.

W dyskusji o problemach Polaków we Lwowie i na Ukrainie wezmą udział:

• dr Agnieszka Sawicz z Instytutu Historii UAM w Poznaniu, dziennikarka Kuriera Galicyjskiego, znawczyni problemów Polaków we Lwowie i na Ukrainie;
  • dr hab. Joanna Januszewska-Jurkiewicz z Instytutu Historii Uniwersytetu Śląskiego;
  • Antoni Wilgusiewicz, Prezes Katowickiego Klubu Miłośników Historii i Kultury Lwowa.

plakat spotkania z dr Agnieszką Sawicz, zawiera informacje organizacyjne oraz zdjęcie okładki książki